Pieluchy pampers, jendorazowe

Pieluszki jednorazowe dla noworodka — któż nie zna ich zalet...., chłonne, praktyczne, wygodne w użyciu. W torbie, zajmują mało miejsca a po przewinięciu nie trzeba się nimi matrtwić kiedy wpadają do kosza na śmieci. Jeden z wielu patentów, które zrewolucjonizowały rynek akcesoriów dziecięcych. Od momentu pojawienia pieluszek jednorazowych się w sklepach rodzice nie wyobrażają sobie bez nich opieki nad dzieckiem.

Lecz wraz z ich pojawieniem, pojawił się problem odparzeń, uczuleń, wysypek, czy innych urazów spowodowanych ich używaniem. Standardowy pampers jest mieszanka szkodliwych dla zdrowia maluszka substancji chemicznych. Najbardziej szkodliwym związkiem jest poliakrylan sodu, substancja umiejąca wchłonąć kilkaset razy więcej wody niż wynosi jej masa. Jego wadą jest to, że ma właściwości silnie uczulające, po spożycie może być śmiertelne.

Jednak na rynku pojawiło się ekologiczne rozwiązane dla pampersów. Jednorazowe pieluszki eko niewątpliwie są najlepszą alternatywą dla tych rodziów, którzy cenią sobie wygodę ale najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

Pieluchy jednorazowe bez chemii wykonane są z materiałów, które nie zaszkodzą dziecku a tym bardziej nie szkodzą środowisku naturalnemu. Posiadają odpowiednie badania pod względem dermatologicznym i są w 100% bezpiecznie dla niemowląt. W produkcji eko pieluch nieużywa się plastiku, triklosanu, ftalanów, parabenów, śodków nawilżających., formaldechydów, środków zapachowych, ani innych substancji które są sklasyfikowane jako szkodliwe i powodujące alergie i podrażnienia.
Oferta naszego sklepu zawiera produkty wysokiej jakości, posiadają atesty zapewniające, że do ich produkcji wykorzystano praktycznie 100% naturalnych półproduktów i składników. pochodzących w większości z upraw ekologicznych
Pieluszki ekologiczne jednorazowe są bardzo chłonne, zapewniają dziecku komfort i wygodę. Włókna, z których się je produkuje , nie doprowadzają do przegrzania i odparzeń, a skóra pozostaje miękka i bezpieczna.
Po każdym przewinięciu pieluszkę można wyrzucić do kosza, bez obawy, że zaśmiecamy środowisko. W odróżnieniu od popularnego pampersa ekologiczna jednorazówka ulega całkowitej biodegradacji, tak samo, jak jej opakowanie.

Na naszej liście producentów pieluch jednorazowych znalazły się tylko wybrane marki, takie jak Kit and Kin, Beaming Baby

Aktywne filtry