Tonik-aktywator wzrostu włosów Powiększ

Tiande Tonik-aktywator wzrostu włosów

Siła – w długości

Tonik- aktywator wzrostu włosów jest stworzony po to by chronić je przed nadmiernym wypadaniem. Aktywny skład środka działa bezpośrednio na mieszki włosowe, zapewniając kompleksową pielęgnację.

More details

80,50 zł Brutto

23403

Nowy

Tonik- aktywator wzrostu włosów jest stworzony po to by chronić je przed nadmiernym wypadaniem. Aktywny skład środka działa bezpośrednio na mieszki włosowe, zapewniając kompleksową pielęgnację:

– pomaga zahamować wypadanie włosów;
– stymuluje wzrost nowych włosów;
– sprzyja normalizacji pracy gruczołów łojowych;
– usprawnia odżywienie włosów, przywracając im siły witalne i piękno;
– pomaga włosom walczyć z negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Sposób użycia:

Za pomocą wacika nałóż tonik na obszar wypadających włosów, wcieraj w cebulki przez kilka minut. Przeprowadzaj daną procedurę codziennie rano i wieczorem. Nie wymaga spłukiwania. Zalecany kurs stosowania – 30 dni.

AKTYWNE SKŁADNIKI

Grzyb Ganoderma

Grzyb Ganoderma
Ekstrakt z lakownicy żółtawej chroni włosy przed nagatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

 Żeń-szeń właściwy

Żeń-szeń właściwy
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego aktywizuje mikrocyrkulację skóry głowy, polepsza odżywienie cebulek włosowych, zapobiega wypadaniu włosów.

 Dzięgiel

Dzięgiel
Ekstrakt z dzięglu zawiera kwasy organiczne, a także fitosteryny – substancje niwelujące ból, świąd i zapalenie, a także wzmacniające strukturę membran komórkowych.

 Ekstrakt z korzenia imbiru

Ekstrakt z korzenia imbiru
Ekstrakt z korzenia z imbiru aktywizuje cyrkulację krwi, wpływając na odżywiene cebulek włosów. Przyspiesza wzrost włosów, wzmacnia je.

 Glediczja

Glediczja
Owoce glediczji australijskiej zawierają saponiny – roślinne glikozydy, tworzące pianę i delikatnie oczyszczające skórę głowy i włosy. Bioaktywne komponenty glediczji aktywnie dbają również o skórę głowy, normalizują pracę gruczołów łojowych, odbudowują strukturę włosa, sprawiają, że stają się one posłuszne i giętkie.

Morwa biała

Morwa biała
Ekstrakt z morwy białej nasyca skórę głowy środkami odżywczymi, odżywia cebulki włosowe, przyspieszając wzrost włosów i zwiększając ich gęstość.

Waga50 g

Summary

  • Product Name:Tiande Tonik-aktywator wzrostu włosów
  • Product Reference: 23403
  • By TianDe
  • Price: 80,50
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Siła – w długości Tonik- aktywator wzrostu włosów jest stworzony po to by chronić je przed nadmiernym wypadaniem. Aktywny skład środka działa bezpośrednio na mieszki włosowe, zapewniając kompleksową pielęgnację.
Path: > > > > Tiande Tonik-aktywator wzrostu włosów

Podobne produkty