ORGANIC SERIES GLINKA ZIELONA Powiększ

ORGANIC SERIES GLINKA ZIELONA

90,00 zł Brutto

os35697

Nowy

Przekonaj się o wyjątkowym działaniu detoksykująco-oczyszczającym zielonej glinki: wiążącym wodę i usuwającym obrzęki oraz redukującym cellulit.
Zielona glinka pomoże Ci oczyścić i poprawić jędrność i elastyczność skóry. Jest w 100% organiczna, bezwonna, pozbawiona żwiru i wypełniaczy. Bogata w naturalne minerały, odznacza się zdolnością do absorpcji toksyn, wiązania wody i likwidacji obrzęków. Naturalne, bioaktywne składniki poprawiają krążenie; silnie zregenerują i ujędrnią skórę. Najnowsze badania wykazały zdolność glinki zielonej do wymiany jonowej, dzięki czemu ma również udowodnione działanie gojące i łagodzące.


Sposób użycia:

Połącz glinkę z wodą w proporcji 1:1 i rozetrzyj aż do uzyskania gładkiej masy. Rozłóż równomiernie na wybranej partii ciała szerokim pędzlem. Możesz znacznie zwiększyć skuteczność, zawijając klienta folią w technice „kokonu” lub body wrappingu. Jeżeli chcesz spotęgować efekt termiczny, wykorzystaj koc elektryczny. Glinkę zmyj po upływie 20 min. Pamiętaj, że przy zabiegach na twarz należy nakładać ją jako maskę po użyciu serum do cery tłustej.


RADA EKSPERTKI

Glinka ma wyjątkowo silne działanie detoksykujące, dlatego możesz stosować ją przy zabiegach oczyszczających skórę tłustą zarówno na ciało, jak i na twarz.


SKŁADNIKI AKTYWNE

Bentonit

Glinka bentonitowa otrzymywana jest z wiekowego popiołu wulkanicznego wydobywanego z głębi ziemi. Od dawna używana przez Indian dla wewnętrznego i zewnętrznego oczyszczania organizmu. Wygładza i odtłuszcza skórę. Pomaga zwęzić pory i wchłania nadmiar tłuszczu, nieczystości oraz obumarłe komórki naskórka. Zawiera wiele minerałów, m.in. krzemian, aluminium, żelazo, sód, magnez, wapń, tytan, potas. Posiada wysokie pH 8,5-9,1.

Waga500 ml
ProducentBEAUTY & SPA EXPERT

Summary

  • Product Name:ORGANIC SERIES GLINKA ZIELONA
  • Product Reference: os35697
  • Price: 90,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description:
Path: > > > > > ORGANIC SERIES GLINKA ZIELONA

Podobne produkty