Ekosfery - kule turmalinowe do prania Powiększ

Tiande Ekosfery - kule turmalinowe do prania

Rewolucyjna technologia prania

Środek przeznaczony do ekologicznego prania kolorowych tkanin. Nie posiada agresywnych substancji chemicznych, dzięki temu ekosfery są całkowici niegroźne dla zdrowia i środowiska. Zastępują nie tylko proszki do prania, ale także płynne środki, płyny do płukania. .

More details

178,00 zł Brutto

144301

Nowy

Środek przeznaczony do ekologicznego prania kolorowych tkanin. Nie posiada agresywnych substancji chemicznych, dzięki temu ekosfery są całkowicie niegroźne dla zdrowia i środowiska. Zastępują nie tylko proszki do prania, ale także płynne środki, płyny do płukania. Ekosfery są obliczone na 400 prań.

Nabywając ekosfery, sponsorujesz dobroczynną akcję sadzenia drzew „Las TianDe”.

Sposób użycia:

Umieść turmalinowe sfery w bębnie pralki z praniem. Pierz w zwykłym trybie, zgodnie z metką na ubraniach. Konieczny warunek do stosowania ekosfery: pełne załadowanie pralki i minimalne obroty wirowania ( przy niepełnym załadowani ekosfery mogą pęknąć)Zaleca się usuwać ekosfery z pralki podczas trybu suszenia prania. Najlepszy rezultat prania jest uzyskiwany przy wcześniejszym namoczeniu ubrań i przy stosowaniu trybów prania ze zwiększoną ilością wody. Przy praniu bardzo zabrudzonych rzeczy można dodać środek myjący – do 1/5 miarki, który jest zalecany przez producenta. Uwaga! Nie zaleca się stosowania ekosfery przy praniu jedwabnych rzeczy, wełnianych, delikatnych tkanin a także przy temperaturze powyżej 60 ºC.

Turmalinowe ekosfery są przeznaczone tylko dla pralek z bębnem. Regularnie (1 raz w miesiącu) wystawiaj ekosfery na promienie słoneczne w celu wysuszenia. Są obliczone na 400 prań.

Środek nie jest przeznaczony do wybielania rzeczy i usuwania plam różnego pochodzenia. Przy praniu tkanin białych ekosfery nie gwarantują efektu nieskazitelnej bieli.

Waga2 szt.
ProducentTiande
Ilość1 kpl.

Summary

  • Product Name:Tiande Ekosfery - kule turmalinowe do prania
  • Product Reference: 144301
  • By TianDe
  • Price: 178,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Rewolucyjna technologia prania Środek przeznaczony do ekologicznego prania kolorowych tkanin. Nie posiada agresywnych substancji chemicznych, dzięki temu ekosfery są całkowici niegroźne dla zdrowia i środowiska. Zastępują nie tylko proszki do prania, ale także płynne środki, płyny do płukania. .
Path: > > > > Tiande Ekosfery - kule turmalinowe do prania

Podobne produkty