Darmowa dostawa

Dotyczy zamówień doręczanych na terytorium Polski.

Twoje zamówienie o wartości powyżej 200 zł będzie wysłane za darmo do Paczkomatu InPost, jeśli zapłacisz przelewem na rachunek bankowy Sklepu, płatnościami elektronicznymi Twojego banku lub kartą debetową/kredytową.

 

Twoje zamówienie o wartości powyżej 250 zł będzie wysłane za darmo kurierem , jeśli zapłacisz przelewem na rachunek bankowy Sklepu, płatnościami elektronicznymi Twojego banku lub kartą debetową/kredytową.

 

Miejsce doręczania zamówień

Dostawa towarów zamówionych w sklepie internetowym jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej oraz większości krajów Europy.

 

Czas realizacji oraz czas doręczenia zamówień w Polsce

Zamówienia złożone do godziny 12:00, opłacone przelewem bankowym zaksięgowanym na rachunku Sklepu, płatnością elektroniczną w systemie PayU lub "za pobraniem", są wysyłane tego samego dnia, jeśli wszystkie zamówione towary mają dostępność "Wysyłka w ciągu 24h". Jeśli Twoja płatność nie zostanie zaksięgowana na rachunku bankowym Sklepu do godziny 12:00, zamówienie zostanie wysłane następnego dnia roboczego.

Przewidywany czas doręczenia zamówienia jest ostatecznie podany podczas składania zamówienia w momencie wybierania formy dostawy .

Przesyłki DPD Classic są zwyczajowo dostarczane następnego dnia roboczego po nadaniu (np. jeśli zamówienie zostało wysłane piątek, jego doręczenie nastąpi w poniedziałek).

Przesyłki przez Paczkomaty InPost są zwyczajowo gotowe do odbioru w przeciągu 1-2 dni od nadania, przy czym 98% paczek jest gotowa do odbioru już 1. dnia po nadaniu.

 

 

Koszty transportu w Polsce

Koszty przesyłek zależą od wysokości zamówienia i formy płatności.

Dla przedpłaty na rachunek bankowy sklepu, płatności elektronicznych lub płatności kartą płatności kształtują się następująco:

 

  0 zł - 200 zł 200,01 zł - 300 zł 300,01 zł i więcej
Paczkomaty InPost 11,90 zł 0 zł 0 zł
Kurier DPD Classic 14,99 zł 14,99 zł 0 zł

 

Jeśli Klient preferuje "Płatnośc za pobraniem", koszt transportu jest następujący:

  0 zł - 300 zł 300,01 zł i więcej
Paczkomaty InPost 15,99 zł 15,99 zł
Kurier DPD Classic 14,99 zł 0 zł

 

Odbiór osobisty

Zamówienia z opcją "Odbiór osobisty" mogą być realizowane wyłącznie po wcześniejszej przedpłacie.
Płatność gotówką lub kartą jest niemożliwa.
Przed odbiorem zalecamy kontakt telefoniczny pod nr 783 579 616

Adres Punktu Odbioru:

Piasseczno, Tulipanów 1/23